Swimming

KONKURRANSESVØMMING

Konkurransesvømmerne skal gis mulighet til å nå sine mål.

 
Untitled

C-PARTIET

C har trening tirsdag og torsdag fra 1800-2000 og lørdag 0900-1100, disse treningene inkluderer både styrketrening og svømmetrening. C har også mulighet for å trene sammen med B-Partiet, ved avtale med trener. 

Untitled

B-PARTIET

B har trening tirsdag og torsdag fra 1800-2000 og lørdag 0900-1100. B har også mulighet for trening sammen med A partiet onsdag og fredag. 

Untitled

A-PARTIET

A trener mandag, onsdag og fredag 1500-1600. Tirsdag og torsdag 1800-2000 og lørdag 0900-1130.

 

STEVNEDELTAKELSE

Konkurransepartiene trener for å delta på approberte stevner - der man må mestre teknikken og tider blir registrert i den nasjonale databasen www.medley.no. Det er 1-2 stevner i måneden avhengig av parti, og det forventes at utøverne deltar på flest mulig stevner gjennom sesongen, spesielt stevner i regi av egen klubb.

Det er også et stevne for alle opp til 16 år,  som kan svømme 25 meter - Irene Dalby Cup. Dette er et treningsstevne uten dommere og alle får premie. Godt egnet for de på svømmeskolen, men også rekrutt og C.

Blad ned får å se vår terminliste over hvilke stevner vi har denne sesongen.

TERMINLISTE

Høst 2022

JULESVØM

3 desember

For alle konkurransepartier

KEPLER CUP - ULLENSAKER 

13 - 15 januar

For alle konkurransesvømmere 

ARENA OPEN - LAMBERTSETER

21 - 22 januar

For alle konkurransesvømmere 

SKAGERAK SWIM - KRISTIANSAND 

27 - 29 januar 

Langbane 50 mryrt, for alle konkurransesvømmere 

ASKER OPEN

10 - 12 februar 

For alle konkurransesvømmere 

MJØSBADET OPEN 

12 februar 

For alle konkurransesvømmere og delfin/hai

VINTERFERIE 

27 februar - 5 mars

LANDSSTEVNET 2023

11 - 12 mars

For kvalifiserte 

MENY OPEN - SKJETTEN

22 - 23 april

For alle konkurransesvømmere 

PÅSKEFERIE 

3 - 10 april

MARIENLYST OPEN - DRAMMEN

5 - 7 mai

Langbane 50 m

NM MASTERS 2023

5 - 7 mai

For mastersklasser

KONG FREDERIK OUTDOOR - FREDRIKSTAD

3 - 4 juni

Langbane 50m, For alle konkurransesvømmere 

SPECIAL OLYMPICS WORLD GAMES 2023

17 - 25 juni

For kvalifiserte 

NM JR/SR LANGBANE 2023

1 - 4 juli

For kvalifiserte